© 1987 - 2015 EMT Electronics Ltd. - All rights reserved.  /  EMT Elektronik Ltd. - Tüm hakları saklıdır.

TÜRKİYE

EMT Electronics Ltd.

Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı No:16 , Regnum Ticaret Merkezi, B Blok No: 5/1, 06200 Yenimahalle  ANKARA - TURKEY

Tel : +90 (312) 472 20 60    Fax: +90 (312) 472 20 65   e-mail: emt@emt.com.tr

Ana Sayfa

Firmamız %100 kendi ürettiği ve X-Treme Series markası ile satışa sunduğu otomatik nem alma kabinlerini ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Tamamen Türk mühendislerinin tasarımı ve teknolojisi ile üretilen kabinlerimiz NOKIA, PHILIPS, SIEMENS, BOSCH, VESTEL, ARÇELİK gibi dünya devi üretiler tarafından tercih edilmektedir.


Üretimini yaptığımız kabinler günümüzün en yüksek kalite standartlarına göre imal edilmekte olup; teknolojisi TÜBİTAK , Ankara Kalkınma Ajansı, KOSGEB gibi kuruluşlar arafından desteklenmekte ve sürekli geliştirilmektedir.


Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç ettiğimiz kabinlerimiz hemen hemen tüm nem alma uygulamaları için uygun olup, bazı temel özellikleri aşağıda listelenmiştir:


- Tamamen Yedeklenmiş nem alma işlemi. Çift Nem Alma Üniteleri1 ile aksamasız ve güvenilir çalışma sağlar. Sistem Kontrolü, herhangi bir hatanın izlenmesi ve düzeltilmesini basit hale getirir.


- Akıllı mikrodenetleyici yazılımı, 128x240 piksel geniş Dokunmatik LCD Ekran grafikleri ile kolay işletim menüleri ve kullanıcı erişim kodları ile güvenli kontrol. Bütün kullanıcı ayarları saniyeler içinde yapılabilir. Bağıl nem ve sıcaklık değerlerinin Grafik Gösterimi ve Eğri Çizimi. Kullanıcı bir bakışta belli bir süre için kabin içi (dışı opsiyonel) nem ve sıcaklığı izleyebilir. Dahili Veri Kaydedici Geçmiş Penceresi eğri çizimindeki bütün kayıtları ard arda gösterebilir. Kayıtlar kolayca izlenebilir (60dk standart, veya opsiyonel bellek kartları ile daha fazla). Gerçek Zaman Saati ekran ve diğer kayıtlar için doğru tarih ve saat bilgisi sağlar. Sessiz çalışma ile birlikte kabinin basit ve etkin kontrolü ve izlenmesi bir keyif haline gelir.


- Patentli Nem Alma Teknolojisi ile Son Derece Yüksek Nem Alma Hızı (<10dk2) sunar ve kapı açılmalarının etkilerini telafi eder. Düşük enerji tüketimi ile yüksek nem alma kapasitesi. En zor ortam ve çalışma koşullarında bile güven verir!


- Elektrostatik Boyalı Çelik gövde ile 0.9 m2 taban alanında 1250 lt’lik (izolasyonlu 1210lt) yüksek saklama hacmi. Üst kısımda toplanan elektronik ve mekanik sistem kabin içi engelsiz serbest kullanıma izin verir. Çift Duvarlı Isı Yalıtımlı Gövde4 sıcaklığı sabitler ve enerji tasarrufu sağlar. Dört Kapılı yapı, herhangi bir kapı açıldığında dış ortamdan etkilenme oranını en aza indirir. Kapılarda 22 mm kalınlığında ısı yalıtımlı çift cam ve manyetik contalar mükemmel yalıtım sağlar. Arka hava kanalları içindeki Otomatik Fan Dolaşımı ile nem ve sıcaklık her rafa eşit değerlerde dağıtılır. Kabin, tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilir.


- %1- 50 Rh 3 Nem ve 20 – 45 °C4 (Opsiyonel 60°C) Sıcaklık Ayar Aralıkları farklı uygulamalar için çok yönlülük sağlar. Kusursuzca kalibre edilmiş nem ve sıcaklık algılayıcıları doğru ölçümleri garanti eder. Nem ve Sıcaklık için % 0.01 Rh (Rh %0.1 ile 10 arası) ve 0.1°C ekran çözünürlüğü. Standard “on-board” çok noktalı kalibrasyon fonksiyonu. Opsiyonel Algılayıcı Kalibrasyon Yazılımı veya daha titiz kullanıcılar için tamamen kalibre edilmiş sensör seçeneği.


- Güvenlik için otomatik temizleme işlemleri ile üstün koruma ve daha hızlı nem alma sağlayan ilave edilebilir opsiyonel Nitrojen Püskürtme ve Akış Sistemi.


- RS-232 Arayüzü ile Uzaktan İzleme. Oldukça ayrıntılı Veri Kaydetme ve İzleme Yazılımı gerçek zamanlı kullanıcı ve kabin verilerini PC’ye kaydeder ve aylar öncesine kadar PC’ye kaydedilmiş Eğri Çizimleri, ölçümler, tabloları gösterir. PC’ye Bellek Dökümü7 Yazılımı kabinin harici belleğinde7 kaydedilmiş verileri PC’ye aktarır.


-Standart olarak Erişim Kodu korumalı, ofset değerleri, alarm süreleri ve alarma geçiş süreleri ayarlanabilir parametreli, Kapı Açık, Nem ve Sıcaklık Seviyesi Alarmları. Alarm Kayıtları geçmişteki alarm olaylarını gösterir. Programlanabilir Harici Alarm Çıkışları kullanıcının Alarm Light Bar 5 ile alarm durumlarından uzaktan haberdar olmasını sağlar.


- Kabin Aydınlatma 6 ile doluyken bile kabin içi kolayca görülebilir. Hareket algılanması, ekrana dokunma veya kapı açılması ile kullanıcının tanımladığı süreler boyunca devreye girer. Otomatikleştirilmiş kontrolü enerji tasarrufu sağlar!


- Ekran Aydınlatma da hareket algılanması, ekrana dokunma veya kapı açılması ile kullanıcının tanımladığı süreler boyunca devreye girer. Otomatikleştirilmiş kontrolü ekran ömrünü uzatır!


- Erişim Kodu korumalı elektronik kontrollü Otomatik Kapı Kilitleri 8. Yetkisiz kapı açılmalarına karşı kolay ve pratik koruma. Anahtar taşımaya gerek kalmaz!


- Değiştirilebilir yarı ebatlı Paslanmaz Çelik Raflar dayanıklıklık ve rijidite sağlarken farklı boyutlardaki nesneler kolayca yerleştirilabilir. İsteğe bağlı çeşitli raf bölücüler. Raf başına 50 kg taşıma kapasitesi. Aşınma ve paslanma olmaz. Topraklanmış raflar ve gövde hassas cihazlara elektrostatik boşalmaları önler. Ön ve arka panelde Bileklik Bağlantı Uçları ESD Uyumluluğunu sağlar.


- IPC/JEDEC J-STD-033B.1 Endüstri Standardı şartlarına uygunluk. UL/CE şartlarına uygunluk.

X-Treme Series / Auto Dry Cabinets

Ürün Broşürü (İngilizce) - pdf / 2MB